Senin teröristin iyidir, benimki kötüdür...

Fransa'nın Nice kentinde 80'in üzerinde insanın yaşamını yitirdiği terör saldırısının, artık Avrupa'nın aklını başına getirmesi gerekiyor. Türkiye yıllardır, dünyanın en kanlı terör örgütü PKK konusunda Avrupa'yı uyarıyor. Ancak hemen bütün Avrupa ülkeleri, terör örgütü PKK'nın eli kanlı teröristlerine kucak açmayı sürdürüyor. Avrupalı yayın organları, televizyonlarında, gazete ve dergilerinde, PKK'lılarla yapılan röportajları çarşaf çarşaf yayınlıyorlar. Kanlı örgütün teröristlerini birer halk kahramanıymış gibi okurlarına duyuruyorlar.
Son kanlı saldırının yaşandığı Nice'in sokaklarındaki billboardlarda, PKK'lı kadınları özgürlük savaşçısı gibi gösteren dergi kapağının bulunması, ironik bir görüntü oluşturuyor. 
Nice sokaklarındaki PKK afişlerinden biri... 
Avrupa artık, "Senin teröristin iyidir, benimki kötüdür" anlayışını bırakıp, terör örgütlerine karşı, Türkiye ile gerçek bir işbirliği içine girmelidir.. 
Senin teröristin iyidir, benimki kötüdür... Senin teröristin iyidir, benimki kötüdür... Reviewed by sabanarslan.com on Cuma, Temmuz 15, 2016 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Küfür ve hakaret içerin yorumlar yasaktır, yayınlanmaz. Yorumlama Biçimi tercihlerinden "Ananoim'i tercih ederek, herhangi bir hesaba bağlanmadan yorum gönderebilirsiniz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.