Fetullah'ın haşhaşileri, Balmumcu Sabah-atv binasını taradı, camlar kırıldı

Hain kalkışmanın Balmumcu Sabah-atv binasında bıraktığı yaralardan biri. Haşhaşi askerleri geçerken binamızı taradılar. Kahraman Polisler ve vatandaşlarımızın canlı kalkan gibi haşhaşilerin önüne dikilmesi sonucu, gazetemizi bu gün okuyucumuza iletebildik. 
Gece saat 02.30 sıralarında, Zincirlikuyu'dan Balmumcu binamıza gelen askeri bir araçtan inen haşhaşiler, kapının önünde nöbet tutan polislerimize silah çekerek, "Silahlarınızı teslim edin, buraya el koymaya geldik" dediler... Ancak polislerimiz silahlarını vermeyi reddedip direnişe geçti. Bu sırada gazete binamızın önünde bekleyen çok sayıda vatandaşımız da polislerimizin önünde canlı kalkan oluşturdular... 
Sabah'a giremeyeceklerini anlayan FETÖ'nün haşhaşileri, araçlarına bindiler ve Beşiktaş yönüne giderken, binamızı kurşun yağmuruna tuttular. Balmumcu binamızın ön cephesine 5 adet kurşun isabet etti.  
Fetullah'ın haşhaşileri, Balmumcu Sabah-atv binasını taradı, camlar kırıldı Fetullah'ın haşhaşileri, Balmumcu Sabah-atv binasını taradı, camlar kırıldı Reviewed by sabanarslan.com on Cumartesi, Temmuz 16, 2016 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Küfür ve hakaret içerin yorumlar yasaktır, yayınlanmaz. Yorumlama Biçimi tercihlerinden "Ananoim'i tercih ederek, herhangi bir hesaba bağlanmadan yorum gönderebilirsiniz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.