Ordu'nun Mesudiye'sinden bir gazete. Hem de tam 25 yıldır yayında...

Galiba yaşlandıkça toprak çekiyor… Son zamanlarda sıkça hemşeri etkinliklerine katılmaya başladım. 
Bunlardan biri de geçtiğimiz hafta, 25. yılını kutlayan Ordu Mesudiye Gazetesi’nin etkinliğiydi. İstanbul’da yayınlanan gazetenin sahibi Sefai Uzunyurt, ‘Yerel Basının Var Olma Mücadelesi’ konulu panele beni de konuşmacı olarak davet etti. Maltepe Kültür Merkezi’nde düzenlenen yıldönümü kutlaması ve panelinde, Ordulu çok sayıda hemşerimle tanışıp bir araya gelme şansı buldum. 
İşte o etkinlikle ilgili haber:
Ordu Altaş Televizyonunda canlı olarak yayınlanan “25. Yılında Ordu Mesudiye Gazetesi Gerçeği ve Yerel Basının Var Olma Mücadelesi Paneli"ne, MHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu ile Ordu ve Mesudiye yöresinin dernek ve vakıf başkanları, yöneticileri, işadamları, bürokratlar, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, sanatçılar ve yerel basın mensuplarından oluşan yaklaşık 300 kişi katıldı.
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Eski Başkanı, Samsun Milletvekili Dr. Biltekin Özdemir’in yönettiği panele konuşmacı olarak, Mesudiyeli olan Turkuvaz Medya Görsel Medya İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Adem Gürses, Ünyeli olan Sabah Gazetesi Haber Koordinatörü Ordulu Şaban Arslan, TGRT Televizyonu Gün Biterken Programı Sunucusu Mehmet Aydın, Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Adnan Türkkan, Flash TV Gece Haberleri Programı Sunucusu Gökhan Taşkın, Ordu Altaş TV Genel Müdürü Doğan Deniz, Giresun Kanal 28 TV Genel Yayın Yönetmeni Metin Ruşen, Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı ve Ordu Mesudiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt katıldı.

Ordu'nun Mesudiye'sinden bir gazete. Hem de tam 25 yıldır yayında... Ordu'nun Mesudiye'sinden bir gazete. Hem de tam 25 yıldır yayında... Reviewed by sabanarslan.com on Salı, Mayıs 31, 2016 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Küfür ve hakaret içerin yorumlar yasaktır, yayınlanmaz. Yorumlama Biçimi tercihlerinden "Ananoim'i tercih ederek, herhangi bir hesaba bağlanmadan yorum gönderebilirsiniz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.